رپورتاژ

دیوار سبز مصنوعی در سالن زیبایی

دیوار سبز مصنوعی در سالن زیبایی

سالن‌های زیبایی همیشه مملو از خانم‌های زیاد با میزان اعصاب‌های متفاوت است. بنابراین طراحی یک فضای شاد و دل‌ا‌نگیز محیطی را فراهم می‌کند که اول از همه بر روحیه مراجعه‌کنند گان تاثیر مثبت بگذارد. دیوار سبز مصنوعی یکی از این گزینه هاست.

دکور سالن زیبایی با دیوار سبز مصنوعی شیراز چمن از طرح‌هایی مدرنی است که استقبال زیادی را به همراه داشته است.

از گرین وال می‌توان استفاده‌های متعددی در طراحی‌های داخلی از جمله سالن‌های زیبایی داشت تا یک فضایی باز دلنشین را در یک فضای بسته دلگیر پیاده کنیم.

گرین وال می‌تواند طبیعی باشد یا مصنوعی اما هدف ما در این مقاله استفاده از یک گرین وال مصنوعی است که با خود مزایایی زیادی به همراه دارد.

عناوین مهم این مقاله عبارت است از:

 • گرین وال مصنوعی چیست
 • دکور سالن زیبایی با گرین وال مصنوعی
 • کاربرد گرین وال در دکور سالن زیبایی
 • مزایای گرین وال در دکور سالن زیبایی
 • انواع گرین وال مناسب برای دکور سالن زیبایی

دیوار سبز مصنوعی چیست

به طور طبیعی دیوار سبز های مصنوعی در چند دهه اخیر یکی از نقش‌های مهم و سازنده در طراحی داخلی را اجرا می‌کند ، آن هم زمانی که ما قصد داریم طبیعت را در از بیرون به خانه انتقال دهیم، به خصوص در زمانه‌ای که نقش طبیعت در زندگی انسان امروزی کمرنگ شده است و بیشتر درگیر بیماری‌هایی چون افسردگی شده است.

از این رو گرین وال چه طبیعی چه مصنوعی نقش سازنده دارد. اما استفاده از گرین وال طبیعی آن هم در فضای داخلی خانه هزینه‌های زیادی به همراه دارد چه به هنگام اجرا و پیاده کردن که باید سیستم‌های زهکشی آب را در دیوار پیاده کرد چه ما بعد از آن که نیاز به مراقبت، محافظت، آبیاری، هرس کردن و غیره دارد.

اما گرین وال مصنوعی اینگونه نیست انواع و اقسام طراحی‌های متنوعی را به خود اختصاص داده است تازه در هر رنگی موجود است و هیچگونه مراقبتی اعم آبیاری، مراقبت و هرس کردن هم ندارد و عمری طولانی مدت دارد.

برای همین دکور سالن زیبایی با گرین وال مصنوعی می‌تواند یک ایده جذاب باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

خرید دیوار سبز مصنوعی
خرید دیوار سبز مصنوعی

دکور سالن زیبایی با گرین وال

سالن‌های زیبایی همیشه مملو از  خانم‌های زیاد با میزان اعصاب‌های متفاوت است. بنابراین طراحی یک فضای شاد و دل‌ا‌نگیز محیطی را فراهم می‌کند که اول از همه بر روحیه مراجعه‌کنند گان تاثیر مثبت بگذارد

همچنین گرین وال آنقدر طراحی‌های شلوغ و در عین حال شگفت‌انگیزی دارد که منجر به سرگرم شدن ذهنی مخاطبان با این فضای خارق‌العاده می‌شود.

از همه مهمتر گرین وال مصنوعی قابلیت تطبیق و چیدمان با سایر اکسسوری‌های موجود در محیط داخلی را دارد و اگر جاذبه‌های اشیا را در کنار یکدیگر به درستی قرار دهید؛ می‌توانید دکور سالن زیبایی با گرین وال را به گونه‌ای طراحی کنید که برای هر مشتری با هر نوع سلیقه‌ای جذاب به نظر آید و همین امر در جذب مشتریان بیشتر، در صبر مشتریان، در انگیزه آن‌ها برای پذیرش کار شما تاثیر بیشتری خواهد داشت.

کاربرد دیوار سبز مصنوعی در سالن زیبایی

کاربرد گرین وال مصنوعی در سالن زیبایی کاربردهای بسیار زیادی دارد که برخی از آن‌ها به عبارت زیر هستند:

 • سالن مختص آینه‌ها
 • فضای مانیکور و پدیکور
 • فضای رنگ مو و سرشور
 • فضای اسپا و ماساژ
 • فضای پذیرش
 • فضای انتظار مشتری

موارد مذکور از جمله مواردی هستند که ظرفیت پذیرش گرین وال را به شدت دارند و در هر یک از این فضاها هر کدام منظره خاصی را ایجاد خواهند کرد، مخصوصا اگر با نورپردازی طبیعی همراه با روشنایی داخل تنظیم شود که باید گفت یک دید کلی جذاب را برای مخاطب فراهم خواهند کرد. در کنار گرینوال مصنوعی ، میتوان از چمن مصنوعی نیز به عنوان دیوار پوش استفاده کرد .

دیوار سبز مصنوعی
دیوار سبز مصنوعی

مزایای استفاده از گرین وال در سالن زیبایی

استفاده از گرین وال مصنوعی در سالن زیبایی مزایای زیادی را در بر خواهد داشت، برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

عدم نیاز به آبیاری

اولین موردی که گرین وال را باید در مورد مراقبت و نگهداری حذف کنید، آبیاری است. چمن طبیعی به عنوان کف یا دیوار پوش همیشه نیاز به آبیاری دارد چرا که طراوت خود و در نهایت زیبایی خود را از دست می‌دهد.

اما دکور سالن زیبایی با گرین وال مصنوعی حتی به قطره‌ای آب هم نیاز ندارد و همیشه طراوت و سرسبزی خود را حفظ می‌کند.

شمامی‌توانید در هری یک از فضاهایی که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره کردیم گرین وال را به کار ببرید، تاثیر مثبتی را بر روحیات مشتری خواهد گذاشت بدون آنکه شما نگران آبیاری گرین وال مورد نظر باشید.

از انجایی که در سال‌های اخیر درگیر کمبود آب هستیم و برای اینکه طبیعت را به محل کار خود بیاوریم می‌توانیم اگرین وال را به  سالن زیبایی انتقال دهیم.

عدم نیاز به مراقبت و هرس کردن

گرین وال مصنوعی هیچگونه مراقبتی نمی‌خواهد، یعنی قرار نیست، هفته‌ای یا ماهی به دنبال علف‌های هرز باشیم و بخواهیم آن را هرس کنیم تا دچار آفت نشود و سپس از آفت کش‌ها استفاده کنیم.

از آنجایی که خود این آفت کش‌ها و سم‌ها برای محیط زیست و لایه اوزون مضر هستند، می‌توانید  دکور سالن زیبایی با گرین وال مصنوعی را در الویت قرار دهید.

عمر طولانی

گرین وال مصنوعی عمر طولانی دارد و بین ۵ الی ۱۵ سال عمر مفید خواهد داشت و اگر کمتر در معرض نور آفتاب یا آلاینده‌های شیمایی قرار بگیرد شاید بیشتر از این مدت هم عمر کند.

دارای طرح و رنگ‌های متنوع

بهترین مزیتی که گرین وال دارد این است که طرح‌هایی این نوع چمن دارد، بسیار زیاد است. دارای طرح‌های متنوعی چون:

 • رز گلدار
 • رزماری
 • انواع برگ‌های استوایی
 • شبدری
 • پونه
 • مدل پاییزی
 • مدل بهاری
 • و غیره..

همچنین در رنگ‌های متنوعی که می‌توانید متناسب با سایر اکسسوری‌های موجود در سالن زیبایی استفاده کنید.

قیمت گرین وال برای دکور سالن زیبایی

اگر برای دکور سالن زیبایی با گرین وال به دنبال قیمت هستید، بسته به موارد مختلفی متفاوت خواهد بود.

اینکه:

 • متراژ سطح مورد نظر چقدر است
 • چه نوع طرح و رنگی مد نظر شماست
 • نصب و اجرای آن توسط گروه مورد نظر

بهتر است نصب گرین وال توسط متخصص انجام شود، مخصوصا برای سالن‌های زیبایی که از حساسیت بالایی برخوردار است.

خرید دیوار سبز مصنوعی در شیراز چمن به آدرس https://shirazchaman.com به صورت آنلاین امکان پذیر بوده  در سایت شیراز چمن بیش از ۱۵ مدل گرین وال با مناسب ترین قیمت ها درج شده است .

در کنار خرید دیوار سبز مصنوعی در شیراز چمن ، میتوان فنس چمنی و چمن مصنوعی نیز تهیه کرد. درصورت نیاز به مشاوره جهت تهیه این محصولات با کارشناسان شیراز چمن به شماره تماس های ۰۹۳۳۲۳۳۹۰۷۰ و ۰۹۳۶۷۳۶۳۱۳۱ در ارتباط باشید .

امتیاز شما به این مطلب

فوتوسلفی

فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا