اخبار بازیگران

خودکشی ملیکا روح انگیزی بازیگر جوان تئاتر ایران + عکس

خودکشی ملیکا روح انگیزی بازیگر جوان تئاتر ایران + عکس

خودکشی ملیکا روح انگیزی بازیگر جوان تئاتر ایران که علی اصغر دشتی کارگردان تئاتر در پستی تلخ خبر درگذشت ملیکا روح‌ انگیزی را تأیید کرد.

مرگ ملیکا روح انگیزی
مرگ ملیکا روح انگیزی

ملیکا روح انگیزی خودکشی کرد

این بازیگر جوان که در تئاتر «متاستاز» به ایفای نقش پرداخته بود بر اثر خودکشی صبح دیروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ به زندگی خود پایان داد.

علی‌ اصغر دشتی، کارگردان شناخته‌ شده تئاتر، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از مرگ خودخواسته، ملیکا روح‌ انگیزی، بازیگر جوان تئاتر خبر داد.

ملیکا روح‌ انگیزی در نمایش مستند «متاستاز» با موضوع همپایان بیماران مبتلا به سرطان با دشتی همکاری کرده بود.

مرگ ملیکا روح انگیزی
مرگ ملیکا روح انگیزی

دشتی در این مورد نوشت:

«ملیکای عزیزم، دختر قشنگ من! نمی‌خواهم باور کنم صبحی را که با خبر مرگ خودخواسته تو آغاز می‌شود… می‌خواهم همان تماس پنج روز پیش‌مان را باور کنم که زنگ می‌زنی و از قطعیت تصمیم برای شروع شغلی خارج از تئاتر می‌پرسی و پیشنهاد خودت را می‌گویی و با این جمله خداحافظی می‌کنی: «پس من بهشون می‌گم هستید، صبر می‌کنیم تا از سفر برگردید…» نه، اصلا می‌خواهم تو را روی همان صحنه متاستاز با دستان منقبض و مشت‌شده و صدای لرزان و همان‌گونه موثر و تکان‌دهنده باور کنم، وقتی از همپایی خواهر به همپایی مادر و از همپایی مادر به سوگ مادر و از سوگ مادر به تنهایی پدر و قصه‌های پرپیچ‌وخم و تلخ و سخت زندگی که هر روز و هر روز و هر روز با تو بود و تو با تمام قدرتت تصمیم گرفتی تمام کنی این سرنوشت سراسر رنج را، تمام! مرگ تو مرگ «همپاست»، نه این راهش نبود. چرا صبر نکردی برگردم؟! باز مثل همیشه باید حرف می‌زدیم پیش از آن که دیر می‌شد… این جا امید مرده است و مرگ تو بغض را انبوه کرده است.»

گردآوری: فوتوسلفی

امتیاز شما به این مطلب

فوتوسلفی

فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا