کلیپ خبری

کلیپ رقص دختران اکباتان تهران با آهنگ آرام باش باعث جنجال شد

کلیپ رقص دختران اکباتان تهران با آهنگ آرام باش باعث جنجال شد

کلیپ رقص دختران اکباتان تهران با آهنگ آرام باش باعث جنجال و حاشیه شد این دختر های منطقه اکباتان تهران در روز جهانی زن این ویدیو رقص را منتشر کرده اند.

رقص دختر اکباتان
رقص دختر اکباتان

رقص اکباتان

چیزی که از ویدیو مشخص است رقص گروهی دختران در منطقه ای تهران است که با آهنگ آرام باش خواننده نیجره ای در حال حرکات موزون هستند.

باید دید بعد از این حرکت واکنش مسئولین امر چه خواهد بود.

بعد از انتشار این کلیپ در فضای مجازی واکنش های زیادی در پی داشته است که گروهی مخالف و گروهی نیز موافق این حرکت بوده اند.

ضمن عذرخواهی از شما کاربر محترم، به دلیل اینکه این کلیپ با قوانین جمهوری اسلامی ایران مخالف است قادر به انتشار آن نیستیم.

فیلم معذرت خواهی دختران اکباتان تهران

کلیپی از رقص چند دختر در شهرک اکباتان حواشی زیادی را ایجاد کرده بود، حالا این دختران در یک ویدئو تازه به خاطر رقص خبرساز عذرخواهی کرده و گفتند: به قول قهرمان کشورمون ما دختران شما هستیم ماهم گاهی خطا میکنیم.

گردآوری: فوتوسلفی

امتیاز شما به این مطلب

فوتوسلفی

فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

‫۳۹ نظرها

  1. الان اینایی که ۲۲ بهمن و حتی روز قدس اومدن بیرون بازبان روزه رو ،که فقط توی تهران ۳ یا ۴ میلون نفر میشدن جزو بعضیا نیستن .
   به خدا قسم یک دهم جمعیت مردم توی مصلای امام خمینی برای نماز عید فطر بیشتر از کل برعندازان

 1. واقعا بی حیا شدن،اون آقا تو صداو سیما درست گفت که الان روسری روی چوب میزارن اگه جلوشونو نگیریم چند وقت دیگه شرتشونو روی چوب میزارن،دیگه حرف علما شیعه رو قبول ندارید خب برید از مولوی عبدالحمید و سایر علمای اهل سنت بپرسید که این رقص و آوازو قبول دارن یا نه

   1. شما هنوز در گیر اونید.جالب
    جالب اینجاست شما به ما میگید عقب مونده
    اونو خود یارو اومد گفت اون
    یکی دیگست

 2. اینا علاوه بر اشاعه ی فحشاء ،مخل امنیت هم هستن، چون تازه جو یذره آروم شده و مردم به زندگی عادی شون برگشتن، ولی اینا مثل اینکه قصد دارن عیدو عزا کنن، بنظرم اینا یه قربانی اند، بنظرم باید تشویق کنندگان این افراد هم گرفته شن ،مثل کشورهای دیگه که حتی لایک کردن بعضی از مطالب جرم محسوب میشه، تا این بندگان خدا اسیر توهم نشن، شما اگه یه بچه رو تشویق کنی به سیگار کشیدن ،اون بنده خدا واقعا” فکر میکنه داره کار خوبی انجام میده،فکر می‌کنم این بیچاره ها بازیچه دست دیگران شدن.

  1. این ها نه فاحشه هستن نه چیز دیگه اینها دختران شجاع سرزمینم ایران هستند
   کسانی که به سپر ساختی بعضی ها که نامش دین هست پایبند نیستن
   فاحشه و بی حیا اون کسانی هستن که ریش میگزارند یا چادر هاشونو به سر میکنن و هزاران مردم رو بیچاره میکنن
   متاسفم که معنی این کلمات بد معنی شده
   این ها نه فاحشه هستن نه چیز دیگه اینها دختران شجاع سرزمینم ایران هستند
   کسانی که به سپر ساختی بعضی ها که نامش دین هست پایبند نیستن
   فاحشه و بی حیا اون کسانی هستن که ریش میگزارند یا چادر هاشونو به سر میکنن و هزاران مردم رو بیچاره میکنن
   متاسفم که معنی این کلمات بد معنی شده
   این ویدیو بسیار ​زیبا معنی آزادی رو به نمایش گذاشت
   ارزش روز زن و خود زن رو
   ما هم حق شادی رو داریم
   رقص و آواز حق ماست نه چیز دیگه

   1. خب چرا پا نمی شید حقتون رو بگیرید
    شما که با یک نمه بارون بیرون نمیاید
    و فراخوان کنسل میشه
    میخواید حقتون رو بگیرید

   2. از فردا اشیا بارزشتو ندارتو گاو صندوق نذار تویانک تو خونه پنهان نکن بندار دم در خونت ببین چه اتفاقی میا فته زن ودختر هم چیز بارزشی عستند اگه مراقبت نشه بهش دست برد میزنند هرگونه جوری که فکرشم نکنی یه چیز ساده ایه تعجب میکنم اینو نفهمیدی

 3. این دختران و پسران شجاع جز رقصیدن و بی حیایی هنر دیگه ای ندارن،انقلابی که برپایه‌ی فحشا و فساد باشه هیچوقت به نتیجه نمیرسه،حالا چند وقتی یه بارم بیان تو خیابون عقده هاشونو خالی کنن

  1. و اداره ی کشور هم اهمیتی نداره
   هر اتفاقی بیفته مهم رقص و آواز باشه
   حله

 4. توی همون اکباتان، یه آرمان علیوردی هم بود که واسه امنیت این آشغال ها، تیکه تیکه شد. رفتن توی قتل گاه این شهید و حال دل پدر مادر شهید رو خون میکنن. من اگه جای مسئولین بودم، اونا رو میگرفتم توی همون محل، جلوی چشم پدر و مادر آرمان، اینقدر شلاق میزدم که به درک واصل بشن.

  1. واقعا متاسفم برای مردم بی شعور سرزمینم، باید یه ذره از کشورهای اروپایی یاد گرفت، من خودم نمیدونم چه گناهی مرتکب شدم که باید توی همچین کشوری باشم که نه شعور مونده نه شخصیت نه تربیت خانوادگی خدا آخر و عاقبت همه مونو به خیر کنه…..

 5. زن و مرد با هم برابر هستند بعدا با این حرفا انتظار دارین کشور های خارجی به ما کمک کنند؟؟

  1. اتفاقا توی اسلام زن مقام بالایی دارد
   حجاب برای محافظت از زنه
   و همین مقام زن رو متمایز میکنه

 6. زن و مرد با هم برابر هستند بعدا با این حرفا انتظار دارین کشور های خارجی به ما کمک کنند؟؟
  به طالبان دفتر دادند میان پدر زنان ایران را در میارند

 7. به نظر من که خیلی زیبا بود، یه لحظه فکر کردم دارم یک فریم از اروپا رو میبینم. ولی حیف که تا یک حرکت نمیزنن، چند وقت بعد یک جوری میان مجبورشون میکنن که به زور عذرخواهی کنن و حرف های تکراری که “ما با رسانه های خارجی ارتباطی نداریم” رو میزنن، مثل کشته شدگان اعتراضات بیشتری ها هم که یا خودکشی کردن یا سرطانی بیماری ای چیزی داشتن.

 8. امثال تو تا چه وقت میخواید غرب پرست باقی بمانید…واقعا یک فریم از اروپا برات در ابن حد جالب هست؟ پس پاشو برو همون اروپا که به ذهن کوچکت حرکت هایی به همین زیبایی زیاد می‌زنند.اونقدر کودن هستی که آزادی رو در همین موارد میبینی…از اینکه هموطنی امثال تو دارم احساس شرم میکنم

 9. با سلام و درود به همه فرزندان ایران زمین،من به شخصه با اینکه تعدادی از خواهرانم در یک جمع. دوستانه و یک دست به شادی و شیطنت در خور سن و سالشان دست زده اند هیچ مشکلی ندارم، فقط و فقط نمی بایست این کلیپ پخش میشد،چون باعث موج سواری یه سری آدم نا بخرد میشه.
  اگر همه قبول داشته باشن که تمامی مردم یک کشور از یک پیکره قوی هستند نباید راضی شویم که گروهی تیشه به ریشه این مردم بزنند،
  شاد باشید.

 10. برای شما ازگل های ردی مشکلی پیش نمیاد اگه آزادی شه
  شما میتونید باز حجاب خودتونو داشته باشید
  اگه به این موضوع ها علاقه ندارید توی سایت نیاین
  چی میشه اگه مثل شما عقب مونده نباشم
  شما ها میخواین هشتاد و خورده ای میلیون آدم رو مثل خودتون اسکل کنید
  از پسش بر نمیاین

 11. خیلیم خوب بود رقصیدن نه جرمه نه گناه
  جالبه رقصیدن مردارو تو تلوزیون نشون میدن بعد دخترا و مجبور به معذرت خواهی میکنید
  ینی دخترا حق رقصیدنم ندارن جالبه خوب اگه ناراحت میشد ویدئو رقصشونو نمی‌دیدین.

 12. خب اگه به این میگین مستهجن خب اصلا چرا میبینید.خب اگه این خلاف قوانینتون من همینجا میگم ک# قوانین و کسی قوانین رو نوشته.
  من نمیدونم شما دین اسلام رو هم به تباهی کشوندید.دین اسلام دین علم ادب مهربانی دعوت به یکتا پرستی نه سرکوب و اعدام و وادار کردن به اعتراف.یه جوی ساختن که طرف خودکشی کنه.
  این کجاش راه علی و راه عدل عدالت.کو کو.
  ببینین من خودم تو خوانواده مذهبی به دنیا اومدم نماز هم میخونم زکات هم میدم.ولی به شدت مخالفم. شمام.ما اول انقلاب فکر میکنی هنر کردیم داره یه دولت دموکراسی رو دست دولت های اروپایی میاد بهتر از حکومت پهلوی.ولی ببین چی فکر میکردیم چی شد.از من گفتن همتون قراره به جهنم واصل سیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا