رپورتاژ

داغون شدن صورت با پد !

داغون شدن صورت با پد !

بسیاری از تفکرات وجود دارد که می گویند پد پنبه ای باعث ضربه زدن به پوست و خشکی بیش از حد پوست می شود ، اما این تفکرات کاملا اشتباه هستند . پدپنبه ای یک محصول بسیار کاربردی است که امروزه بسیاری از میکاپ آرتیست ها از آن برای پاک کردن آرایش خود استفاده می کنند . پاک کردن آرایش با استفاده از پنبه و محلول آرایش پاک کن بسیار سخت و دشوار بوده و به همین دلیل پد پنبه ای به کمک شما می آید . بسیاری از بانوان کار سخت را در پاک کردن آرایش می بینند ، زیرا پاک کردن آرایش وقت بسیار زیادی را خود اختصاص می دهد و اگر به درستی مواد آرایشی را از روی پوست پاک نکنید ، متاسفانه موجب مشکلاتی همچون جوش ، آکنه و لکه های پوستی و حتی پیری پوست خواهید شد . شاید در طول زندگی یکبار دیده باشید که یک خانم که سن بسیار کمی دارد اما چهره آن بسیار پیرتر و پژمرده تر نشان می دهد و این تنها به علت پاک نکردن صحیح مواد آرایشی از روی پوست صورت اتفاق می افتد .

بسیاری از داغون شدن صورت با پد هراس دارند ، اما ما به شما این اطمینان را می دهیم اگر از پد اصل استفاده کنید ، هیچگونه آسیب پوستی را تجربه نخواهید کرد . تنها در یک مورد پوست شما آسیب می بیند و این مورد زمانی اتفاق می افتد که شما به صورت خشن و افراطی پد را روی پوست صورت بکشید . برای استفاده از این پدها بهتر است یک تونر کمک بگیرید . مقداری تونر را روی پد ریخته و آن را به آرامی روی پوست صورت بمالید تا تمامی آلودگی ها و باقیمانده مواد آرایشی از روی پوست پاک شود .

پد اصل
پد اصل

چرا برای پاک کردن آرایش لب از پد استفاده کنیم ؟

پوست لب ها نسبت به سایر پوستهای دیگر بدن ، ظریف و حساس هستند . بسیاری از خانم ها برای پاک کردن سریع رژلب از دستمال کاغذی خشک استفاده می کنند که این کار یک اشتباه بزرگ در حق لب های شما است . ممکن است بسیاری از خانم ها از دستمال خشک برای پاک کردن آرایش استفاده کنند ، اما باید بدانید این روش پاک کردن به پوست لب ها آسیب جدی وارد می کند که نه تنها باعث خشکی لب ها خواهد شد ، بلکه باعث ترک و خونریزی لب ها نیز می شود . پس از ترک و خون ریزی لب ها شما یک درد و سوزش ناخوشایند را تجربه خواهید کرد . برای پاک کردن آرایش لبها در ابتدا بهتر است شما آرایش لب را با پد پنبه ای پاک کنید . پد پنبه ای بافت بسیار نرم و لطیفی دارد و به لب ها هیچگونه آسیب جدی وارد نمی کند .

برای پاک کردن آرایش لب ها در ابتدا مقداری محلول آرایش پاک کن ( خرید تونر ) یا را روی پد بریزید و پد آغشته شده به محلول را به آرامی روی لب ها بکشید . اگر احساس می کنید پس از پاک کردن آرایش ، پوست لب حالت کشیدگی و ارتجاعی پیدا کرده است ، می توانید از بالم لب استفاده کنید . در ترکیبات بالم لب از مرطوب کننده و موم عسل استفاده شده است که به راحتی هرگونه مشکل مانند ترک و خشکی لب را درمان می کند .

پد اصل
پد اصل

نحوه استفاده از پد آرایش پاک کن

پدهای آرایش پاک کن در اندازه های متوسط برای شما در بسته بندی گذاشته شده است . جالب است بدانید پدهای آرایش پاک کن در دو دسته مختلف تولید می شوند . دسته اول پدهایی هستند که در ترکیبات آن از مواد پاک کننده آرایش استفاده شده است و می توانید به راحتی آن را روی پوست صورت بکشید و تمامی مواد آرایشی خود را با ملایمت پاک کنید ؛ اما دسته دوم پدهایی داخل بسته بندی برای شما طراحی شده است که هیچگونه مواد پاک کننده آرایش یا تمیز کننده صورت در آن بکار نرفته است ، بنابراین برای استفاده از این نوع پدها باید از محلول آرایش پاک کن نیز به صورت همزمان استفاده کنید . برای استفاده بهتر است پد را به محلول آرایش پاک کن آغشته کنید سپس روی پوست بکشید . اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا از پد بدون مواد پاک کننده آرایش استفاده کنیم یا از پدهای حاوی مواد پاک کننده بهتر است؟ زدکا به شما پدهای ساده و بدون مواد پاک کننده را پیشنهاد می کند ، زیرا ممکن است شما از ترکیباتی که در پدهای حاوی پاک کننده استفاده شده است اطلاعی نداشته باشید و در نتیجه ممکن است پس از استفاده به موادی که در ترکیبات این محصول وجود دارند ، حساسیت نشان دهید . حساسیت ایجاد شده با عواملی همچون خارش ، التهابات ، سوزش و قرمزی پوست همراه است . بنابراین به شما توصیه می کنیم از پدهای بدون مواد پاک کننده استفاده کنید و از محلول های پاک کننده مناسب پوست خود برای پاک کردن آرایش کمک بگیرید .

امتیاز شما به این مطلب

فوتوسلفی

فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا