عکس بازیگران زنبیوگرافی بازیگران

کشف حجاب الهام پاوه نژاد بر سر مزار پدرش ۲۸ آبان ۱۴۰۱

کشف حجاب الهام پاوه نژاد بر سر مزار پدرش ۲۸ آبان ۱۴۰۱ که کشف حجاب الهام پاوه نژاد بر سر مزار پدرش ۲۸ آبان ۱۴۰۱ که الهام پاوه نژاد امروز عکس بی حجاب خود را منتشر کرد.

کشف حجاب الهام پاوه نژاد
کشف حجاب الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرام خود با انتشار فیلمی از خود در کنار مزار پدرش کشف حجاب کرد.

پیش از این نیز کتایون ریاحی، ترانه علیدوستی، شقایق دهقان، سحر زکریا و .. با انتشار عکسی از خود در حمایت از اعترضات اخیر کشف حجاب کرده بودند.

کشف حجاب الهام پاوه نژاد بی حجاب

الهام پاوه نژاد متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران وزارت فرهنگ و ارشاد در سال ۱۳۷۱ می‌ باشد،

پدرش ارتشی اهل پاوه و مادرش کرمانشاهی است جز بازیگر نویسنده نیز می‌ باشد.

الهام پاوه نژاد با انتشار ویدئوی زیر در گورستان، کشف حجاب کرد.

بیوگرافی الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در تهران، تحصیلکرده مقطع فوق دیپلم رشته کارگردانی از دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

او اصالتا کرد کرمانشاه می باشد و سال ۱۳۶۹ با تئاتر دانشجویی شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۷۰ با اولین تجربه تصویری خود در سریال «همسران» به اوج شهرت رسید.

خانم الهام نژاد دهه هفتاد با آقای «کامکار» ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک دختر بنام «کردیا» می باشد.

کتاب اول وی با نام (هشت صبح هشت اسفند) در سال ۹۳ رونمایی شد و کتاب دومش با نام (قطعه ۹۴ ردیف ۷) نیر اردیبهشت ۱۳۹۵ در نمایشگاه کتاب منتشر شد.

اولین اثری که نام وی در آن با عنوان کارگردان آمده نمایش‌ نامه‌ خوانی اثر قضیه متران پاژ نوشته الکساندر وامپیلوف بود.

زندگینامه الهام پاوه نژاد

پاوه‌نژاد دارای دیپلم علوم طبیعی از دبیرستان نوشیروان و کاردانی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال ۱۳۷۱ (خورشیدی) است.

از سال ۱۳۶۹ به صورت حرفه‌ای وارد حرفه بازیگری شد و فعالیتش را با تئاتر آغاز کرد.

نخستین کار صحنه وی در سال ۱۳۷۰ به کارگردانی اکبر زنجانپور با عنوان «ساحره سوزان» و نخستین بازی کار تصویری او در سال ۱۳۷۳ سریال همسران بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت.

او سال هاست در تدریس بازیگری فعالیت می‌کند، چندین سال از حوزه تدریس فاصله گرفت اما دوباره فعالیتش را آغاز کرد.

الهام پاوه نژاد در نویسندگی نیز فعالیت دارد او کتاب اولش را با نام هشت صبح در هشت اسفند رونمایی کرد و سپس کتاب دوم را با نام قطعه ۹۴ ردیف ۷ دو سال بعد در نمایشگاه کتاب منتشر کرد.

گردآوری: فوتوسلفی

۵/۵ - (۲ امتیاز)

فوتوسلفی

فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

‫۲ نظرها

  1. تو نحسی پدرت که فوت کرد برای ساختمان ملوی خونتون که می ساختند نگران بود اتفاقا بابای من هم روحشون شاد یادش گرامی نگران بودند الان ه موهای سفیدت انداختی بیرون مسئله حل شد واقعن که خودت تابلو کردی قربانی شدی تو می مانی با……….ا چه بازیگرانی دارند

  2. تو برای کردیا بنویس وبلاگ خاننده هاش مسخره کردی مخاطبت کی بود اخه پدرت که فوت کرد برای ساختمان ملوی خونتون که می ساختند نگران بود اتفاقا بابای من هم روحشون شاد یادش گرام ی نگران بودند الان ه موهای سفیدت انداختی بیرون مسئله حل شد واقعن که خودت تابلو کردی قربانی شدی تو می مانی با……….ا چه بازیگرانی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا